Affiliate marketing pro ženy v podnikání

Možná, to znáte. Máte již své podnikání. Jste zkušená podnikatelka a na vše si vyděláváte sama. Podnikáte sama, jako poradkyně, koučka, mentorka, fitness trenérka, výživová poradkyně apod. Možná, že vás nenapadlo, že zisk, který k vám plyne nemusíte čerpat pouze z vašich klientů. Možná vás může podporovat i affiliate marketing. Ptáte se jak?

Představme si vše na příkladu:

Jana je terapeutka, která pro své klientky míchá Bachovy esence. Mimojiné se vyzná v bylinkách a ví, která bylinka je dobrá např.na uvolnění od stresu. Všechny tyto informace doporučuje svým klientkám. Samozřejmě, že z těchto doporučení (pokud bylinka sama neprodává) nemá žádný zisk.

Možná, si řeknete – proč by měla mít Jana zisk z toho, že někomu doporučí k pití kopřivový čaj? Ale, co když existuje varianta, která by Janě z koupě tohoto čaje její klientkou přinesla zpět např. 50 kč? Mohla by tyto peníze využít na reklamu na sociálních sítích, či další věci, které potřebujete zaplatit (další kampaň, hosting domény apod.)

Představme si, že takových padesátikorun by bylo více. To už jsou slušné penízky, které pracují pro vás, bez jakékoliv námahy. Takový přínos pro vás může mít affiliate marketing.

Pokud víte, že byste o takový “peněžní support” měla zájem, neváhejte se mi ozvat 🙂 Můžeme si spolu v rámci programu Affiliate marketing pro ženy domluvit první 30 minutovou konzultaci, poznat se a vymyslet model, který by fungoval pro vás, aniž byste musela dělat nějaké složité procesy. Nejedná se o nic složitého. Naopak. Je to tak jednoduché, až je s podivem, že tento způsob nevyužívá více žen.

Máte dotazy? V následujících článcích odpovídám na nejčastější otázky:

Podobné příspěvky