4 nejdůležitější fakta, proč postavit web na WordPressu

Chcete si nechat vytvořit vlastní webové stránky? Zdá se vám, že variant na výběr je nějak moc? Každý vám říká, že jeho varianta je nejlepší? Pojďme se podívat na 4 nejdůležitější plusy platformy WordPress.

  • WordpPress je celosvětová platforma pro snadnou tvorbu blogů a webů. Znamená to, že se platforma neustále posouvá dopředu a je nejen moderní, ale taky uživatelsky a technicky zdatná.
  • Je jednoduchou cestou, jak vytvořit web. Můžete na něm mít magazín, jednoduchý blog nebo firemní portfolio. A to v řádu hodin nebo dnů. Podle toho, jak složitý web potřebujete.
  • WordPress patří v základu mezi open-source platformy, které umí spravovat jakkoliv velký web. Laicky to  znamená, že nepřiplácíte další peníze za to, že se rozhodnete udělat z jednostránkového webu rozsáhlé portfolium své firmy. WordPress vám nikdy žádné další peníze účtovat nebude oproti jiným službám, které si účtují peníze za dodatečné úpravy.
  • WordPress je zdarma. Nemusíte platit další částky za pronájem webu jako je to např. u služeb Wix. Platíte pouze částku za hosting a doménu (popřípadě úpravy webmasterem). Web je zcela váš navždy.

Pokud si s nastavením WordPress webu nevíte rady, můžete využít moje služby.