Lucie Camfrlová www.blog.kosik.cz

Děkujeme za milou a výbornou spolupráci při vytváření firemního blogu. Tereza je rychlá, milá a s hlavou plnou nápadů. Určitě se zase vrátíme při tvoření dalšího projektu. Ještě jednou velké díky.

Alice Dix www. alicedix.com

Terka je můj zachránce! Potřebovala jsem změnit svoje webovky a vůbec netušila jak na to. Nejen ze mi Terka pomohla vybrat styl nového webu, ale pomohla i s veškerým nastavením a odpověděla i na mé laicke dotazy (dokonce mi natočila i video s návody!). Nejen že web teď vypadá skvěle a milionkrát lépe, ale hlavně i tuším, co dělám a jak si web upravit sama! Moc doporučuji a děkuju!

Petra Koťátková www.eventree.cz

Web + eshop

S Terezou spolupracuji od léta 2019, kdy jsem se rozhodla pro úpravu webových stránek své vzdělávací agentury www.eventree.cz. Po mnoha debatách a průzkumech různých systémů jsme se s Terkou nakonec rozhodly pro zcela novou šablonu od WordPressu, vzhledově atraktivnější a vhodnější pro prodej kurzů a firemních školení, a pro e-shop od Woocommerce. Velmi oceňuji Terčin pružný a aktivní přístup, zohlednění individuálních potřeb a specifik vzdělávacích produktů a zejména dlouhodobou spolupráci a podporu, neboť stále přicházíme s novými požadavky na úpravy a zdokonalení našeho webu.

Zuzana Vyhnánková Brečanová www.blackpudl.cz

Vytvoření redakčního systému

Tereza je profi, trpělivá a ochotná. I když se na cestě za novým webem vyskytnou překážky, dokáže si s nimi poradit a vy cítíte, že jste v dobrých rukou. Váš projekt nenechá nikdy na holičkách.

Petra Kutálková www.jankutalek.com

Je velká radost spolupracovat s někým, kdo o své práci přemýšlí, svou práci umí, nic pro něj (tedy pro ni) není problém, dodržuje termíny i to, co slíbí. Nikdy jsme se nepotkaly jinak než přes mail, i tak však spolupráce na webu mého dědy keramika Jana Kutálka skvěle klapala. Moc mě to těšilo a doufám, že se zase potkáme. Pracovně i osobně. Díky!

Petra Prokopová www.unitrexmanagement.cz

Tereza je skvělá profesionálka. Spolupracovala jsem s ní na webech společností Unitrex Construction a Unitrex Management a Unitrex Management v anglické verzi. Během realizace bravurně zvládla vyřešit všechny obtíže, které nám šablona postavila do cesty. Návrhy řešení vždy dodala téměř obratem. Touto cestou děkuji za skvělou spolupráci a věřím, že nebyla poslední.

Martin Vondra www.martinvondra.com

Rychlá, precizní, stále milá – a to i když jsem si vymýšlel, jistě víc než ostatní zákazníci;)
Jsem moc rád, že jsem narazil právě na Terezu, která mé martinvondra. com změnila od základu!
Děkuji za vše!!

Zuzana Böhmová www.zmakovicky.cz

Terezka je nejen jedna z mých nejoblíbenějších lidí na světě, je také velmi zodpovědná, zkušená ve svém oboru, kreativní. Jejich služeb jsem využila v rámci svého osobního blogu. A určitě bych do budoucna využila i v jiných projektech.

Designové šperky www.soisoi.cz Web + eshop

Online magazín www.hipsterka.cz

Vytvoření redakčního systému

Výroba kachlových kamen www.vilimek.cz