Lucie Camfrlová www.blog.kosik.cz

Děkujeme za milou a výbornou spolupráci při vytváření firemního blogu. Tereza je rychlá, milá a s hlavou plnou nápadů. Určitě se zase vrátíme při tvoření dalšího projektu. Ještě jednou velké díky.

Právem proti předsudkům www.pravemprotipredsudkum.cz

Webové stránky pro neziskovou organizaci, která pomáhá obětem předsudečného násilí. Webové stránky jsou dvojjazyčné, obsahují více variant jednotlivých stránek dle přání klienta.

Alice Dix www. alicedix.com

Terka je můj zachránce! Potřebovala jsem změnit svoje webovky a vůbec netušila jak na to. Nejen ze mi Terka pomohla vybrat styl nového webu, ale pomohla i s veškerým nastavením a odpověděla i na mé laicke dotazy (dokonce mi natočila i video s návody!). Nejen že web teď vypadá skvěle a milionkrát lépe, ale hlavně i tuším, co dělám a jak si web upravit sama! Moc doporučuji a děkuju!

Petra Koťátková www.eventree.cz

Web + eshop

S Terezou spolupracuji od léta 2019, kdy jsem se rozhodla pro úpravu webových stránek své vzdělávací agentury www.eventree.cz. Po mnoha debatách a průzkumech různých systémů jsme se s Terkou nakonec rozhodly pro zcela novou šablonu od WordPressu, vzhledově atraktivnější a vhodnější pro prodej kurzů a firemních školení, a pro e-shop od Woocommerce. Velmi oceňuji Terčin pružný a aktivní přístup, zohlednění individuálních potřeb a specifik vzdělávacích produktů a zejména dlouhodobou spolupráci a podporu, neboť stále přicházíme s novými požadavky na úpravy a zdokonalení našeho webu.

Zuzana Vyhnánková Brečanová www.blackpudl.cz

Vytvoření redakčního systému + design webových stránek

Tereza je profi, trpělivá a ochotná. I když se na cestě za novým webem vyskytnou překážky, dokáže si s nimi poradit a vy cítíte, že jste v dobrých rukou. Váš projekt nenechá nikdy na holičkách.

Petra Kutálková www.jankutalek.com

Je velká radost spolupracovat s někým, kdo o své práci přemýšlí, svou práci umí, nic pro něj (tedy pro ni) není problém, dodržuje termíny i to, co slíbí. Nikdy jsme se nepotkaly jinak než přes mail, i tak však spolupráce na webu mého dědy keramika Jana Kutálka skvěle klapala. Moc mě to těšilo a doufám, že se zase potkáme. Pracovně i osobně. Díky!

Petra Prokopová www.unitrexmanagement.cz

Tereza je skvělá profesionálka. Spolupracovala jsem s ní na webech společností Unitrex Construction a Unitrex Management a Unitrex Management v anglické verzi. Během realizace bravurně zvládla vyřešit všechny obtíže, které nám šablona postavila do cesty. Návrhy řešení vždy dodala téměř obratem. Touto cestou děkuji za skvělou spolupráci a věřím, že nebyla poslední.

Martin Vondra www.martinvondra.com

Rychlá, precizní, stále milá – a to i když jsem si vymýšlel, jistě víc než ostatní zákazníci;)
Jsem moc rád, že jsem narazil právě na Terezu, která mé martinvondra. com změnila od základu!
Děkuji za vše!!

Zuzana Böhmová www.zmakovicky.cz

Terezka je nejen jedna z mých nejoblíbenějších lidí na světě, je také velmi zodpovědná, zkušená ve svém oboru, kreativní. Jejich služeb jsem využila v rámci svého osobního blogu. A určitě bych do budoucna využila i v jiných projektech.

Výroba kachlových kamen www.vilimek.cz

Webové stránky s důrazem na fotografie a galerii produktů. Stěžejním prvkem je objednávkový formulář, který doručí okamžitě objednávky a poptávky z webových stránek do emailové schránky majitele.