chcete si vyděláva tím, co vás baví?

Affiliate marketing není věda

Poradenství

Chcete projekt, který vás bude bavit a zároveň vám přinese zisk?Ráda vám poradím se zaměřením, výběrem kampaní a dalšími aspekty vašeho projektu.

Online vzdělání

O affiliate marketingu se toho napsalo hodně, ale některé znalosti získáte pouze dlouholetou praxí. Proto jsem vytvořila soubor znalostí pro začátečnice, které chtějí mít ucelené a ověřené informace od začátku.

sníte o svém affiliate webu?

Vše, co potřebujete ke startu v jednom balíčku

Blog pro affiliate projekt

4 099 Kč *cena obsahuje nabídku níže

  • 30 minutová vstupní konzultace
  • Tvorba webového blogu na platformě WordPress včetně základních nastavení
  • Implementace a nastavení všech nástrojů potřebných pro práci s affiliate programy
  • Vložení vašich textů a obrázků
  • Support po dobu 2 týdnů prostřednictvím emailu

Co o mně říkají klienti?

Online programy a materiály – Affiliate pro ženy

JMENUJI SE TEREZA

Více než 12 let pomáhám firmám a projektům všech velikostí budovat jejich online identitu. Od tvorby a správy webů přes doménové poradenství až po online marketing. Již přes 9 let se zabývám také affiliate marketingem.

Mezi mé klienty patří jak malé firmy a freelanceři, tak i velké společnosti. Spolupracovala jsem například s Neverdie.cz, Banger.cz, Košík.cz, Zalepsitrenery.cz, Pravemprotipredsudkum.cz, Našemaso.cz, Resort Svatá Kateřina, Affial.com a mnoha dalšími. Rozhovor se mnou najdete například zde.

Moje práce je mým koníčkem. Ve volném čase trávím ráda čas v přírodě se svými blízkými a fenkou Kiki. Také se ráda vzdělávám v oblasti seberozvoje a čtu knihy. Mezi mé guilty pleasure patří hudební videoklipy a hudba celkově. 

Píšu o tom, co mě baví a vás zajímá

V jakých oblastech nejčastěji ženy začínají s affiliate marketingem?
BLOG

V jakých oblastech nejčastěji ženy začínají s affiliate marketingem?

Existuje mnoho oblastí, ve kterých se ženy mohou s affiliate marketingem prosadit, ale některé z nich jsou obzvlášť populární. Podívejme se na 5 nejčastějších oblastí, ve kterých ženy s affiliate marketingem začínají: 1. Finance (pokud rozumíte financím a dokážete o nich poutavě psát, máte vyhráno) 2. Móda a krása (ideální pro stylistky nebo kosmetické odbornice,…

Moje osobní zkušenost s affiliate marketingem a kolik vydělávám?
BLOG

Moje osobní zkušenost s affiliate marketingem a kolik vydělávám?

K affiliate marketingu jsem se dostala úplně náhodou a to přes nástroj, který jsem kdysi používala při tvorbě webů. Tehdy (tedy někdy po roce 2009) jsem ještě byla zaregistrována do zahraniční affiliate sítě Awin a zkoumala, co že to vlastně ten affiliate marketing je a jak funguje. Svůj první projekt jsem založila v roce 2016…

Co je to affiliate marketing
BLOG

Co je to affiliate marketing

V dnešním digitálním světě se otevírají nespočet možností, jak budovat online podnikání a generovat zisky. Jednou z nich je affiliate marketing, který je stále populárnější volbou pro ty, kteří se chtějí pustit do online obchodu bez nutnosti investovat do vlastních produktů nebo služeb. Co je to affiliate marketing? V jednoduchosti řečeno, affiliate marketing je propagace…

Proudly powered by WordPress