Zapomeňte na to, co byste měli dělat a hledejte to, co chcete dělat!

Rozcesti

Málokdy se mi stane, že knihu přečtu za jeden večer. Knihu s názvem Rozcestí jsem objevila úplně náhodou předevčírem a vzala jsem si jí domů. Zaujal mě její obal a téma. Během jednoho večera jsem přelouskala všech 169 stran. Tuhle čtivou knihu napsala Elle Lunová, které dřív pracovala pro Uber, Mailbox nebo firmu IDEO. Je to sympatická mladá holka, která používá selský rozum a nebude vám radit žádné hlouposti.

Rozcesti

Rozcesti

Rozcesti

Řekne vám proč si myslíte, že žijete podle sebe, ale přitom splňujete očekávání ostatních. Přístupnou formou vám ukáže, co je váš tajný sen a nasměruje vás k cestě za ním. Nečekejte nic esoterického. Tahle knížka by měla být bible pro všechny lidi, kteří se chtějí posouvat ve vzdělání a mají nějaký tajný sen. Jen na něj nemají dost peněz nebo odvahy. Jestli se každé ráno budíte s myšlenkou na svoji oblíbenou činnost, ale nemáte na ní čas kvůli zaměstnání – tahle kniha je pro vás.

Rozcesti

Můj dlouholetý sen je malovat a ilustrovat knihy. Kromě webdesignu je tohle činnost, která mě dokáže zastavit v čase a totálně pohltit. Není to o nějakém ukazování. Je to o radosti a lásce. O předávání svých pocitů prostřednictvím obrázků. Malovat a kreslit se učím cca šest let aktivně. Hlavně podle knih. Nehodlám přestat. Naopak.

Redway
Zatím jsem měla svoje ilustrace v časopise Redway.

Nejvíc mě baví tvořit pro děti a s nadsázkou vykreslovat realitu. Tak se možná do budoucna setkáte s ilustracemi i tady na blogu.

Ale zpátky ke knize. Užijte si jí protože je skvělá. Já osobně jí dám na dobře viditelné místo a vždy, když mě přepadne splín jí vytáhnu. Knihu Rozcestí koupíte na http://supergirl.cz/odkaz/www.kosmas.cz/rozcesti za 242 Kč.