Co dělat, když bolí záda

Bolava zada

Trochu netradiční téma na blog. Ale bohužel záda jsou součástí mé práce a všechny holky, které pracují u počítače ví, o čem mluvím. Chtěla jsem vám touto cestou předat kontakt na dvě slečny, které rozumí každé kostičce v našem těle a vědí, jak nás dát dohromady. Jejich služby jsem vyzkoušela a nemohu si je vynachválit. Posledním tipem je minerální sůl, která je mojí rychlou pomocnicí.

Lehkostziti.cz

Já sama občas cvičím jógu, ale nejvíc mi na záda pomáhá pár cviků od “mé” nejšikovnější Petry. Odkaz na její blog najdete zde. Kromě toho, že se s ní skvěle spolupracuje na projektech, tak je i skvělá instruktorka a sestaví vám cvičení a jídelníček na míru. Petra je z Prahy.

Fyziohelp.cz

Fyzioterapeutka Evička je kouzelná. Má mraky zkušeností a kromě skvělých cviků, které napraví vaše záda a bolavé tělo je vždy pozitivní a dobře naladěná. Dívala jsem se, že má Evička i vánoční vouchery, takže radost z pohybu můžete darovat i pro svoje blízké.

Pokud jste z Brna neváhejte! Web najdete zde.

Minerální sůl

Když je vám opravdu ouvej a potřebujete rychlou pomoc, zkuste minerální sůl. Mě pomohla vždy. V horké vodě se rozpustí, je velmi příjemná a hlavně pomůže. Kupuji si ji zde a jeden pytlík mi vystačí na dvě až tři koupele.